Joanna Alaborska

Projektowanie wnętrz i szkolenia online

Konsultacje projektowe

Projektowanie wnętrz

01. 

Joanna Alaborska - Architektka Wnętrz

"Witaj w mojej Pracowni Projektowej, gdzie funkcjonalność spotyka estetykę, a projekty wnętrz powstają w oparciu o Twoje upodobania, potrzeby i charakter.

Jestem architektką wnętrz z ponad 20 doświadczeniem. 

Projektuję w oparciu o 3 filary: praktyczną funkcjonalność,  estetykę i piękno oraz psychologię przestrzeni,  tworzących harmonijne wnętrza, w których życie staje się wyjątkową przygodą.

Na swoim koncie mam kilkaset projektów mieszkań, domów i wnętrz użyteczności publicznej.

Ale to nie wszystko! W ramach Pracowni oferuję także ekspresowe Konsultacje Projektowe Online, gdzie pomagam rozwiązać problemy z remontem czy aranżacją wnętrz, na każdym etapie.

Posiadam dużą wiedzę w projektowaniu wnętrz, jestem pasjonatką i entuzjastką swojej pracy, regularnie się dokształcam, śledzę nowe trendy, odwiedzam ważne wydarzenia targowe.

 Od kilku lat zajmuję się także edukacją, nauką projektowania wnętrz. Prowadzę wykłady i kursy dla przyszłych projektantów wnętrz w placówkach oświatowych.

Dodatkowo tworzę materiały edukacyjne, szkolenia i ebooki, aby każdy z Was mógł być swoim własnym projektantem i stworzyć idealne, wymarzone wnętrze do mieszkania.

Bardzo ważny jest dla mnie człowiek, który mieszka w projektowanym przeze mnie wnętrzu, jego dobre samopoczucie i to aby przestrzeń była przeznaczona dla niego. Uważam, że wygląd wnętrza domu, mieszkania, przestrzeń, w której żyjemy, ma wpływ na nasze życie, na naszą psychikę i na nasze sukcesy w różnych dziedzinach życia. 

Zachęcam Was abyście mieszkali pięknie i żyli z pasją."


Architektka & Właścicielka HomeStyles

Po pracy

Po pracy jestem dumna mamą dwójki studentów i właścicielką dwóch uroczych cocker spanielek. Kocham naturę i ruch – biegam, bo aktywność dodaje mi energii i poprawia nastrój.

Zapraszam do świata, gdzie piękno łączy się z praktycznością, a życie nabiera nowego koloru!

Portfolio

Zobacz jakie realizacje wykonałam dotychczas

Biura inne niż wszystkie
Domek z klimatem
Elegancja w stylu hampton
Granat a nawet fiolet
Klatki schodowe w blokach
Kolorowa energia
Mała, biała kawalerka
Minimalistyczny nie znaczy zimny
Szałwiowa energia
Trochę powagi. Biura notarialne
Wyśpij się boho
Zakochani w czerni

BLOG

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Czy wiatrołap jest potrzebny?
Jest bardzo wielu zwolenników i przeciwników ”instytucji” wiatrołapu. Kiedy pytam Was po co ten wiatrołap najczęściej słyszę : - tak było zawsze,  - bo był w projekcie, - bo będzie zimno,  - bo listonosz zajrzy od razu w głąb domu, a ja tam w gaciach… - bo bałagan w wiatrołapem  nie jest widoczny z salonu […]
Szynoprzewody w domu?
Co Pani sądzi o szynoprzewodach w domu? Czy nie są zbyt sklepowe, techniczne? To jedno z pytań, które wysłaliście do mnie w ramach cyklu livów: Kto pyta, ten się urządzi! Zacznę od tego, że mamy różne systemy szynoprzewodów. W systemach magnetycznych mamy możliwość zamontowania lamp niemal niewidocznych, są niewielkich rozmiarów a nawet  lampy schowane w […]
KONTAKT

NAPISZ DO MNIE

Joanna Alaborska

j.alaborska@wnetrzazpasja.com

KONTAKT

NAPISZ DO MNIE

Joanna Alaborska

j.alaborska@wnetrzazpasja.com